Nasi partnerzy

ala-boncol-koalicja

Alicja Boncol

Kobieta ambitna, konsekwentna, o szerokich zainteresowaniach, szczera i lojalna, pełna energii w działaniu i ogromnie życzliwa ludziom i światu. Zawsze chętna do niesienia pomocy, mająca olbrzymie pokłady optymizmu i nie zrażająca się trudnościami. Wspaniała wokalistka, nazywana w środowisku muzycznym polską królową country, na której koncerty zjeżdżają się Fani z całej Polski.

Management:
Alicja Boncol
(koncerty, eventy w stylu rock-pop-country solo lub z zespołem)

www.began.pl

BEGAN

Produkcja Filmów i Fotografii
Filmy, Spoty, Reklamy, Animacje, Teledyski, Fotografia

Stwórz z Nami Swój Wymarzony Film.
Zleć Produkcję Reklamy TV lub Spotu Internetowego.
Wystąp w Profesjonalnie Zrealizowanym Teledysku.
Wypromuj Swoją Markę w Sieci i Zachowaj Swoje Najpiękniejsze Chwile!

Dane kontaktowe: Robert Began

Ryszard Wolbach & Barbara Szafraniec

Ryszard Wolbach & Barbara Szafraniec

Ryszard Wolbach: wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny – współzałożyciel zespołów Babsztyl i Harlem. Wraz z zespołem Babsztyl wpisał się w historię polskiej sceny muzyki country stając się niekwestionowaną gwiazdą licznych Pikników Country w Mrągowie. Z Harlemem nagrał 5 płyt, kilkukrotnie wystąpił na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, był stałym gościem licznych programów telewizyjnych oraz radiowych list przebojów. Zagrał tysiące koncertów zarówno na polskich jak i zagranicznych scenach.

Barbara Szafraniec: autorka projektu o głębokim aspekcie psychologicznym i motywacyjnym – „Kolory Nadziei”, oraz projektu „Mali Wielcy Wojownicy”, którego uczestnikami są dzieci dotknięte chorobami cywilizacyjnymi, głównie nowotworowymi. Celem projektu jest edukacja dotycząca profilaktyki zdrowotnej ze szczególnym zwróceniem uwagi na zagrożenia cywilizacyjne oraz popularyzowanie zdrowego stylu życia i wsparcie psychiczne.

Wspólnie prowadzą autorskie szkolenia, które skupiają się na zrozumieniu samego siebie, znalezieniu odpowiedzi na pytania: kim jestem i do czego dążę, oraz jak żyć szczęśliwie. Innowacyjność polega na połączeniu wykładów z działaniami artystycznymi, teatrem i muzyką, dzięki czemu przekazywana wiedza jest pełna ekspresji i emocji. Zakres szkoleń dotyczy rozwoju osobistego, skutecznej komunikacji i zdrowych relacji międzyludzkich. Głównie jednak prowadzą spotkania motywacyjne, na których szukają odpowiedzi na pytania – Co jest w życiu najważniejsze? Czym jest szczęście? Co robić, żeby być szczęśliwym? Za pomocą piosenek, tańca, opowieści, anegdot, metafor, przypominają jak ważny w życiu jest uśmiech, radość, serdeczne słowo, dotyk, jak ważna jest miłość. Uczą, jak radzić sobie ze stresem, niepowodzeniami, z tym wszystkim, co serwuje nam współczesna cywilizacja oraz pokazują jak cieszyć się życiem. Takie spotkanie to duża dawka pozytywnej energii.

Kontakt:

kosmetyki Eko Ona

Manufaktura Kosmetyków EKO ONA Joanna Janicka

Manufaktura ręcznie robionych kosmetyków EKO ONA to miejsce gdzie powstają kosmetyki jakich chciałaby natura. Z prosty i naturalnym składem z bogactwem składników aktywnych, które działają dobroczynnie na nasza skórę. Bardzo bogaty asortyment kosmetyków do twarzy, włosów a także ciała.

SKLEP STACJONARNY:
MANUFAKTURA KOSMETYKÓW EKO ONA
Karolina 8, 98-215 Goszczanów
Czynny cały tydzień 🙂
Joasia 663 476 671

Inne punkty stacjonarne gdzie zakupisz kosmetyki EKO ONA:
ZIELARNIA KOŹMINEK – Koźminek, ul. Sienkiewicza 14
BUTIK ODZIEŻOWY D&J – Lisków, ul. Ks. W. Blizińskiego 37
ZIELARNIA BEŁCHATÓW – Bełchatów, ul. Św. Barbary 2
SKLEP REGIONALNY – Sieradz, Smardzew 64b
ZIELARNIA NYSKA – Nysa, ul. Sienkiewicza 5

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-18:00

sushi koi fish

Sushi Koi Fish

 • Restauracja japońska Sushi Koi Fish usytuowana jest w Krakowie przy ulicy Studenckiej 15. Jest to tylko 5 minut od płyty Rynku Głównego. W lokalu jest miejsce na około 30 osób. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, dlatego istnieje możliwość własnej aranżacji miejsca na czas imprezy okolicznościowej. W tym celu prosimy konsultować się z naszym personelem.

  Po więcej informacji wystarczy zadzwonić, a My z chęcią odpowiemy na pytania.

  Realizujemy zamówienia z dowozem: WOLT, PYSZNE.PL

  Dane kontaktowe

gwarek-slesin

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Gwarek"

  Ośrodek jest przygotowany gościć małe i duże grupy np. 180 osobowe lub nawet większe do 300 osób.

  Mamy bezpośredni dostęp do rynnowego Jeziora Ślesińskiego – położonego w ciągu drogi wodnej Warta-Gopło, własna plaża i molo, sprzęt pływający.

  Ośrodek zajmuje obszar leśny ponad 60.000 m² przestronnie rozlokowany wśród dorodnych drzew sosnowych, otoczony jest kompleksem Lasów Państwowych o powierzchni kilkuset hektarów.

  Naturalne otoczenie jest naszym dużym, ale nie jedynym atutem. Własne miejsca noclegowe dla 198 osób w murowanych i ocieplonych całorocznych – pawilonach w segmentach z 1 pokojem (2, 3, 4 osobowe) i dwupokojowych (5, 6 osobowe), w każdym pokoju znajduje się węzeł sanitarny z natryskiem.

  Ośrodek znajduje się w malowniczym terenie obszaru Pojezierza Wielkopolskiego:

  • 5 jezior rynnowych (Gosławickie, Pątnowskie, Licheńskie, Wąsowsko-Mikorzyńskie, Ślesińskie) 70% obiektów turystycznej bazy powiatu konińskiego w postaci kąpielisk,przystani wodnych i hoteli znajduje się na terenie naszej gminy Ślesin
  • Leśne kompleksy, z naturalnym bogactwem, lasami mieszanymi o przewadze sosny to wspaniałe tereny dla amatorów grzybobrania i polowań w istniejących obwodach łowieckich (zajmują 25.013 ha i stanowi to 15,8% ogólnej powierzchni powiatu)
  • Cześć regionu zajmującego Goplańsko-Kujawski Obszar Chronionego Krajobrazu
  • Najnowocześniejsza przystań żeglarska w Wielkopolsce – Marina
  • Wielka pętla Wielkopolski – Szlak Warta – Gopło

  Gwarku oraz wokół znajduje się wiele atrakcji, które zapewnią Państwu miły pobyt u nas między innymi:

  • Zwiedzanie Lichenia, Rejsy Pawełkiem, Pobyt w Parku Linowym
  • Nordic Walking, Imprezy, Chata grillowa , Ślesin – Łuk triumfalny
  • GoBilBow Boisko do piłki plażowej Rejsy Dziwożoną
  • Ognisko
  • Promenada
  • Przystań Marina
  • Rowery turystyczne
  • Plac zabaw
  • Sprzęt wodny
  • Plaża
  • Kąpielisko

  Dane kontaktowe

  NaszaPszczolka.pl

  Psasieka "Nasza Pszczółka"

   Pasieka Nasza Pszczółka zajmuje się kompleksowym chowem i hodowlą pszczół oraz pozyskiwaniem szerokiego asortymentu produktów pszczelich takich jak:

   • miody odmianowe,
   • pyłek pszczeli,
   • pierzga
   • propolis (kit pszczeli)
   • świece woskowe
   • węza pszczela
   • wosk

   więcej informacji na naszej stronie internetowej www.naszapszczolka.pl

   Kontakt :
   Pasieka Nasza Pszczółka
   P&N Budzyńscy
   Lipiny Górne-Borowina 21
   23-423 Potok Górny
   Paweł +48 505 294 466
   Natalia +48 512 503 003
   pasieka@naszapszczolka.pl